İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hasır Çantalar Nasıl Kombinlenir?

Plajlar dışında günlük gündelik kombinlerde hasır çantaları görebilirsiniz. Rafların bu ilginç çantalarla dolu olduğu moda mağazalarında görebildiğimiz mutlak bir hit haline geldiler. Minyatürden hacimliye, bu çantalar gerçek bir yaz modası detayıdır.  Peki, hasır çantalar nasıl kombinlenir? Hasır çantalarınız, etnik elbiseler ile mükemmel görünecektir. Ayrıca, şifon bir bluz ve espadril ayakkabılar, hasır çanta modasını yukarı taşıyan kombin parçalarıdır. 

Hasır çanta parçalarının bolluğu içinde her boyda el çantası ve mektup çantası, omuz çantası, çapraz çanta veya kova çanta arasından seçim yapabilirsiniz. Bu hasır trendi 2017’ye kadar mükemmel kombinler ortaya çıkardı ve bu sezon yine çok moda. Hasır çantalar, moda sahnesinden kaybolacak gibi görünmüyor. Hasır çanta çeşitleri, farklı fiyatlarda ve farklı markalarda bulunabilmektedir. Ancak onları özel kılan şey, herkesin ulaşabilir ve çok yönlü olmasıdır.

Hasır Çanta Çeşitleri ile Kombin Nasıl Yapılır?

Yuvarlak hasır çanta artık bazı mevsimlerde modanın zirvesinde. Ve özellikle sokak ve plaj modasında her zaman çok şık kaldığını söylemeliyiz. Mükemmel bir Fransız stili için Jean ceket ve en sevdiğiniz maksi güneş gözlüklerinin yanı sıra çiçek desenli elbise ile giymek, mükemmel bir seçim olacaktır. 

Yazılı hasır çanta, en sevdiğiniz konsepti ifade edecek bir tatilin olmazsa olmazı! Boho şık bir maxi elbise veya espadril ve hasır şapka ile çok iyi görünebilirsiniz. Genel olarak, plaj ve gündelik kombinlere mükemmel uyum sağlar.

Hasır torbaların farklı şekil ve boyutlarda olduğu göz önüne alındığında, bunları geniş bir şekilde birleştirebilirsiniz. Ve bunun için sayısız fikir vardır. İlk ve temel amaç, biraz bronzluk, mayo ve ilginç pareolar ile plaj için yapılan kombinlerdir.

Daha küçük hasır çantaları kot pantolon ve tişörtlerle kombinleyebilirsiniz. Ve romantik yazlık elbiseler için mükemmeldir. Hasır çantalar, yaz için efsanedir. Ancak, sadece mükemmel bir yaz günü veya bir parkta piknik yapmak için sınırlamayın. Bu çantalar çok yönlüdür. Ve hasır çantalar nasıl kombinlenir sorusuna birçok cevap verebilirler. Bir spor çantası, alışveriş çantası ve hatta sabah işe gidip gelme çantası olarak kullanılabilmektedir.

Hasır Çanta Detayları Nelerdir?

Hasır çantaların ortaya çıkışı pek de yeni sayılmaz. Zaman içerisinde tasarımında birçok farklılık yapılmıştır. Ve bu değişim, kesinlikle herkesin tarzına uyacak bir şeye sahiptir. Tasarımcılar, her zaman olduğu gibi, tatil giyimi olmayan çanta trendi olarak hasır çantalara öncülük etmiştir. Bir veya iki parça alabilecek gibi görünen küçük çantalardan, büyük siyah hasır çantalara birçok seçenek vardır. Ve bunlar, açık havada sohbet etmek için de akşam gezmeleri için de idealdir. 

Devasa saklama kutularından ufacık minik silindirlere her çeşit hasır çantaya sahip olmak isteyeceksiniz. Çünkü bu farklı tasarımlar, her konsepte kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın