İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Büyük Boy Çantalar Nasıl Kullanılır?

Kadınların kıyafetlerini tamamlayan en önemli parçalardan biri de çantalarıdır. Çanta kombinleri bayanlar için oldukça önemli bir konudur. Kadın giyimine şıklık katan önemli parçalardan biri olan çanta seçimi nasıl olmalı? Hangi çanta? Nasıl birleştirilir? Yeni sezon modasında herkesi etkisi altına alan büyük çantalar, oldukça kullanışlıdır. Ancak, birçoğu için yeni bir tarz olduğu için kombinlemek zor gelebilmektedir. Büyük boy çantalar nasıl kullanılır? Sorusu da tam da bu noktada işi kolaylaştırmaktadır.

Büyük Boy Çantalar İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

Büyük boy çantalar hem kullanışlı hem de şık bir görünüme sahiptir. Kombinlemesi de sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Büyük boy çantalar nasıl kullanılır? Sorusu için kombin detayları basit noktalar içerir. Bunlardan en önemlisi kombin parçalarının boyutudur. Büyük aksesuar tek olmalıdır. Ve tabii ki rengi, stili ve yapıldıkları malzemeleri açısından birbirleri ile eşleşmeleri gerekir. Bu anlamda büyük boy çanta kullanıyorsanız, diğer parçaların nispeten daha küçük olması gerekmektedir.

Abiye giyimde en çok kullanılan el çantaları artık büyük boy çantalar ile de kullanılıyor. Ancak bu çantalar çok abartılı olmamalı ve taşıma şekline önem verilmelidir.

Bavul çantalar bu sezon çok moda. Büyük çanta seven kadınların en çok tercih ettiği çantalardır. Bu çantalar, kumaşına göre yaz için de çok uygundur.

Özel günlerde abiye elbise ile büyük boy çantaları kullanabilirsiniz. Ayrıca gün içinde bir etek ve şık bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Şehir postacı çantalarının en önemli özelliği pratik olmalarıdır. Genelde daha büyük olanlar tercih edilmektedir. Yüksek taban spor ayakkabı, yırtık Jean ve özensiz görünümlü saçlar ile sokak modasının en şık kombinleri arasındadır.

Büyük Boy Çantalara Dair Önemli Noktalar Nelerdir?

Büyük boy çantalar, gün içinde daha hareketli olanların tercih ettiği bir çanta modelidir.  Örneğin; şehirli postacı çantası ile şık bir görüntü yakalamak istiyorsanız beyaz ve krem ​​rengini tercih etmelisiniz. Ya da daha feminen bir görünüm için suni deri büyük boy çantanızı stilettolar ile eşleştirebilirsiniz.

Gün içinde kendini rahat hissetmek isteyen kadınların favori çanta modeli ise kısa saplı büyük boy çantalardır. Taşıması ve kullanışı daha kolay olmaktadır.

Kadınların daha dikkatli kullanabilecekleri çantalardan biri de büyük boy omuz çantalarıdır. Çantanıza baş parmağınızı takarak hafifçe çekebilirsiniz. Bu sayede çantanız önünüzde olacak ve daha rahat hareket edebileceksiniz.

Yılan derisi ve timsah desenli çantalar (yapay) sıklıkla şık kombinler yapmak için kullanılmaktadır. Spor kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz. Ancak bazı çanta modelleri klasik kombinlere daha çok yakışıyor. Bu çantaları günlük kombinlerinizde kullanmayınız.

Siz de çantanızı ayakkabılarınızla kombinleyerek oldukça şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Kırmızı büyük boy çantalarınız ve siyah topuklu ayakkabılarınız bir arada çok şık duracak. Çantanızda gümüş detaylar varsa, sade gümüş bir takı kullanabilirsiniz.

Çantanızın rengini, başka bir detayla eşleştirerek çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pudra rengi bir çanta kullanmak görünümünüzü daha şık hale getirecektir. Bir partide altın rengi bir elbiseyi pudra bir çantayla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca çanta ile aynı renkte ayakkabı seçmelisiniz. Böylece zarif bir görünüm yakalayacaksınız.

Yorumlar kapatıldı.