İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnce Askılı Elbisenin İçine Ne Giyilir?

Modanın birçok takipçisi, ince askılı elbisenin içine ne giyilir? Sorusunu sormaktadır. İnce askılı elbiseler, hemen her kadında harika bir duruşa sahiptir. Bu nedenle de zamansız parçalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. En sevilen elbise türlerinden biri, belki de omuzları ve boyun çizgisini açık bırakan bu elbiselerdir. Çünkü bu elbiseler, harika detayları vurgulamaya, istenmeyen bölgeleri gizlemeye izin verir. İnce askılı elbise sayesinde güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ancak özellikle omuzların açıklığı nedeniyle herkese uyum sağlayamayabilir. Çünkü herkes aynı orantılara sahip değildir.

Vücut Ölçüleri ile Elbise Seçimi Arasında Bir İlişki Var Mı?

İnce askılı elbisenin içine ne giyilir? Sorusu aslında doğru iç çamaşırı seçimini ifade edebilir. İnce askılardan görünmeyecek ve iz yapmayacak bir askısız bralet, bu soruya cevap olabilir. Aynı zamanda saten ve iz yapmayan şeffaf seçenekler de değerlendirilebilir. Bunun dışında ince akılı elbise içine crop top giymeyi de deneyebilirsiniz. Son dönemlerde fazlası ile trend olan bu stil, sıra dışı ve modern görünüm sağlıyor.

Vücut ölçülerinin, elbise seçerken önemli bir detay olduğunu söyleyebiliriz. Omuzlar ve dekolte bölgesi geniş ya da fazla kilolu değil ise büyük olasılıkla hemen hemen her elbiseye uyacaksınız. Ancak bu, vücudun oranları ideal değilse, o zaman böyle bir kıyafetten vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Sadece bu gibi bir durumda doğru stili seçmelisiniz. Örneğin, elbisenin uzunluğuna dikkat etmek, bu detaylardan yalnızca biridir. 

Kısa boylu kadınlar için ince askılı kısa bir elbise doğru olacaktır. Ayrıca kesimin varyasyonuna dikkat edin. Örneğin; kalçalar ve omuz birbiri ile orantılı ise bu sizin için büyük bir artıdır. Uzun boylu ve zayıf iseniz bu, sizin maxi elbiselere daha uygun olduğunuz anlamına gelir. Uzun ve ince askılı bir elbise, uzun ve ince yapılı kadınlara mükemmel uyum sağlar.

İnce Askılı Elbise Kombininde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

İnce askılı elbise için doğru takı ve aksesuarları seçmek çok önemlidir. Küpeler kesinlikle harika görünecek, özellikle de uzun sallantılı ise boynu görsel olarak uzatacaktır. Boncuklara gelince, kolyenin büyük boyutlarda olması, dikkat çekmeye değer. Uzun kolyeler ve V şeklindeki kolyeler en uygunudur. Çantaya gelince, ince askılı kokteyl elbiseleri minyatür bir çanta ile birlikte özellikle etkileyici görünüyor.

İnce askılı elbise, en çok giyilen ve çok yönlü olan, şık davet elbiselerinden biridir. Bu elbiseler hakkında söylenecek yeterli şey yok. Onlar sadece çarpıcı, zarif ve çekici. İnce askılı elbiselerin çok yönlü olması, bu kadar popüler olmasını açıklıyor. Bu elbiseler vücudu oldukça iyi ve fit gösteriyor. İnce askılı elbiseler; farklı eteklere sahip olabilir. Korse elbiselerden orta uzunlukta ince askılı elbiselere kadar çok farklı şekil ve boyutlarda bulunurlar.

Yorumlar kapatıldı.