İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bol Paça Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

En şık tulum kombinleri için size hayat kurtaran detayları hazırladık. Bol paça tulum altına nasıl ayakkabı giyilir sorusu, giyimine dikkat eden kadınların merak ettiği sorulardan birisidir. Günümüzde birçok farklı tulum modelleri bulunmaktadır. Şifon, keten, kot, kumaş, bol paçalı, dar kesim, şortlu.. Çok seçenekli yapıda olan bu tulumlar, şıklığınıza şıklık katmaktadır. Tulum altına giyebileceğiniz ayakkabı seçeneği de çoktur. Ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabılar ön plana çıksa da topuklu seçenekleri, bol paça için geçerlidir. Bol paçalı tulum altına gerçekten de topuklu ayakkabılar şık durmaktadır. Ancak tulumunuzun deseni ya da rengine uyumlu olması koşuluyla. Dar paçalı tulumlar için düz taban ayakkabıları deneyebilirsiniz.

Tulum modelleri arasında spor olanları, rahatlık açısından oldukça yerindedir. Bu tip tulumların altına spor ayakkabılar çok yakışmaktadır. Düz taban sandalet veya buna benzer şekilde topuklu sandalet, spor tulum altına kullanılabilecek en doğru ayakkabı tercihi olacaktır.

Kısa tulum modelleriyle uyumlu olan tek ayakkabı ise spor ayakkabılardır. Kısa boylu kadınlara kısa tulum önerilmemektedir. Bu nedenle uzun boylu kadınlar tarafından giyildiğinde, şıklığınıza şıklık katacak detaylar kısa tulum modelleriyle ön plana çıkmaktadır.

Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Tulum altına giyilebilecek ayakkabı alternatifleri arasında en doğrusunu seçerken mutlaka desen ve tasarım özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu da bol paça sevenler için bol paça tulum altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunu gündeme getirmektedir. Bol paça tulum modellerine en uygun ayakkabılar, öncesinde de bahsettiğimiz gibi elbette topuklu ayakkabılar olacaktır. Ancak topuk boyunun abartılmamasında fayda var. Ayrıca renk uyumu da önemlidir. Örneğin beyaz bol paçalı bir tulum altına şeffaf şeritli sandalet tercih etmeniz, mükemmel gösterecektir. 

Çiçek desenli tulumlar bu sene de moda. Bu tulumların altına ayakkabı tercihinde krem rengini tercih edebilirsiniz. Ya da tulumunuzda hangi renk ağır basıyorsa o renk şeritlere sahip bir topuklu ayakkabı tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Çanta ve aksesuar tercihleriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Tulum Kombinleri Nasıl Olmalı?

Tulum kombinleri, rahatlığına düşkün kadınların ilgisini çekmektedir. Ancak rahatlığı sağlarken aynı zamanda şıklığı da sağlamak gerekmektedir. Bu da tulum kombinleri oluştururken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmeyi gerektirir. Bu nedenle tulum kombinleri nasıl oluşturulur sorusunun da yanıtlanması gerekir. Tulum seçimi yaparken ilk olarak dar paça mı yoksa bol paça mı seçeceğinize karar vermeniz gerekir. Bol paça tulumlarda mutlaka topuklu ayakkabı giymeniz gerekmektedir. Çanta ve aksesuar seçiminde de sadeliğe önem vermeniz, olası sonuçlar arasında en doğrusunu yansıtacaktır.

Sadelik, tulumun doğasında olduğundan dolayı renklerde ya da desenlerde çok abartıya kaçmamanız gerekmektedir. Küpe, kolye gibi tercihlerde seçeceğiniz aksesuarların parlak olmaması çok önemlidir. Böylelikle abartılı olmayan, sade ve şık, güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu da her ortamın gözdesi olmanıza yardımcı olur.

Yorumlar kapatıldı.