İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalem Etek Hangi Vücut Tipine Uygun?

Moda değiştirilebilir ve her zaman yenilenir. Işıltılı dergileri, mağaza raflarını ve defileleri takip eden moda tutkunları için giyim stilleri fazlası ile ulaşılabilirdir. Ancak, moda dergilerinde ya da magazinde görülen her kombin herkeste şık görünmeyebilir. Bunun nedeni ise vücut tipi başta olmak üzere; saç rengi, ten rengi gibi kişisel özelliklerdir. Çok uzun zamandır var olan ve zamansız diye nitelendirebileceğimiz kalem etekler de bu anlamda her vücut tipi için uygun olmayabilir. Kalem etek hangi vücut tipine uygun? Sorusunun cevapları, şıklığın anahtarını verecektir.

Bir kalem eteğin ayırt edici özellikleri; kalitesi, kalçalara sıkıca oturması, düz bir şekle sahip olması, alta doğru düzgün bir şekilde daralmasıdır. Bir kalem eteğin sadece mükemmel bir figüre sahip ince kadınlar için uygun olduğu klişesi çok yaygındır. Ancak, bunun gerçeklikle ilgisi yoktur. Aslında, herhangi bir figüre sahip kadınlar, benzer modelleri giyebilir, sadece doğru uyumu seçmek önemlidir. Genel olarak kalem etek hangi vücut tipine uygun sorusuna; armut vücut tipi dışında çok kısa boylu olmayan her kadına uygundur cevabını verebiliriz.

Kalem Etek Elma Vücut Tipine Uygun Mu?

Kalem etek hangi vücut tipine uygun? sorusunun cevapları, şıklığın anahtarını verecektir. “Elma” figürü (hacimli bel ve karın) göbek bölgesinde fazlalıklar ile karakterize bir vücut tipidir. Bu vücut tipine sahip kadınlar, doğru parçayı seçtiği sürece kalem etek giyebilir. Bu vücut tipi, kalın kumaştan yapılmış, daha dar bir koyu renk modeli için çok uygundur. Kalem etek hangi vücut tipine uygun? Sorusuna bu anlamda hemen her vücut tipine uygun bir model olduğu cevabını verebiliriz.

Karın ve belin sorunlu bölgeleri için “sıkılaştırıcı” bir etki oluşturmak şarttır. Ve bunun için mutlaka yüksek bel ile kombin yapılmalıdır. Ayrıca, küçük detaylar bir tunik veya hırka ile gizlenebilir. Etek üzerinde parlak baskıların ve büyük hayvansal renklerin olmaması önerilir. Kalem eteklerin asla modası geçmedi ve hala bugüne kadar bir kombine bütünlük katma, tamamlama yeteneğine sahiptir. 

Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Ofiste bir toplantı, şık bir akşam ya da şık ve yapılandırılmış bir siluet istediğiniz herhangi bir zamanda, düğmeli bir kalem etekle kusursuz olacaktır. Bugün, yüksek belli tasarım, bir trend ve hemen hemen her şeyle iyi koordine sağlar. Kalem eteklerde altın düğmeli siyah bir model öne çıkıyor. Birini iş için beyaz bir gömlek ile eşleştirin, sonra o akşam yemeği için uygun takılar ile şıklığınızı tamamlayın.

Diğerlerinden daha çok yönlü bir kalem etek arıyorsanız, klasik bir siyah stil cevabınızdır. Her yerde ve her zaman mükemmel bir görünüm için bir bodysuit ve blazer ile kullanabilirsiniz. Keten kalem etekler, bu görünümü yaz tarzınıza dönüştürmek için mükemmel bir seçenektir. Çünkü havadar ve özel bir his sağlarlar.

Yorumlar kapatıldı.